Kurs prawa jazdy
- Egzamin próbny
Wykłady LIVE
OFERTA kat B.

Szkolenie rozpoczyna się w tym samym dniu w którym się zapiszesz.

Cykl wykładów online na prawo jazdy to 10 spotkań, w cyklu 2-tygodniowym. Transmisja internetowa Wykładów LIVE na prawo jazdy rozpoczyna się w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18:00.

Ponad 2 000 grafik, zdjęć i filmów
Baza wiedzy 24H – smartfon, tablet, komputer

W trakcie kursu realizowane jest szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia te odbywają się stacjonarnie na sali wykładowej w Domu Kultury Relax przy ul. Rydzowej 5.

Jazdy odbywają się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze samochodem Kia Rio (takim samym jak na egzaminie). Posiadamy plac manewrowy w pobliżu WORD. Podczas szkolenia każdemu z kursantów dajemy możliwość zapoznania i poćwiczenia manewrów na placu egzaminacyjnym łódzkiego WORD. Jeździmy również trasami egzaminacyjnymi.

Aplikacja mobilna!

Design by